دو شنبه 3 آبان 1400
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
Polymeric, Ceramic, Metallic and Composite Nanofibers
Commercialization of Nanofibrous Products
Applications
Modeling and Simulation
(Production Methods (2 and 3 dimensional Structures
پیام مدیر
محققین گرامی و همراهان عزیز بسیار باعث افتخار و مسرت است که توفیق الهی موجب گردیده تا برای سومین سال بتوانیم همایش نانوالیاف ایران را  برگزار نمائیم. همایش نانوالیاف ایران سعی دارد با ایجاد فضایی علمی امکان تبادل یافته­ ها و تجربیات را برای محققان این رشته تخصصی فراهم نماید تا بدین وسیله شناخت بهتری از رویکرد فناوری و فرصت­ های کسب و کار در زمینه نانو الیاف را به دست آورند. امید است این همایش علمی بتواند تمام موضوعات حوزه نانوالیاف را پوشش داده و باعث اعتلای علمی و توسعه فناوری­­ های مرتبط با نانوالیاف گردد.
خرسندیم به استحضار برسانیم که با یاری پرورگار در اولین همایش بین المللی نانوالیاف ایران (ICNF2017)، فن بازار نانوالیاف با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو فرصتی برای محققان این رشته فراهم آورد تا بتوانند اید­ه ­ها و محصولات نوآورانه خورد را ارائه دهند. در نتیجه این چالش فناورانه،  ۸ طرح برتر از میان ۴۲+۹۸ ایده فناورانه کسب و کار انتخاب گردید تا در حضور سرمایه گذاران داخلی، راه حل های نوآورانه و محصولات فناورانه خودشان را ارائه داده و جذب سرمایه نمایند.
دومین همایش نانوالیاف ایران (ICNF2019) در سال 1398 با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، شرکت های دانش بنیان داخلی و خارجی توانست در راستای ارتقای سطح دانش پایه و کاربردی کشور گامی موثر بردارد. در دومین همایش ضمن تجلیل از شرکت کنندگان، به حمایت از ایده ها و طرح های برتر پرداخته شد تا گامی موثر در زمینه تشویق دانشجویان، محققان و دانشمندان آینده ساز کشور برداشته شود.  


مفتخریم به اطلاع برسانیم
سومین همایش نانوالیاف ایران در تاریخ آذر ماه 1400در سالن همایش­ های ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد. از شما عزیزان دعوت می­کنم تا با حضور فعال و گرم خود امسال نیز ما را همراهی نمائید. اینجانب و همکاران پر تلاشم در کمیته­ های علمی و اجرائی همایش امیدوار هستیم با حضور سخنرانان و اساتید بنام این حوزه تخصصی، تشکیل کارگاه ­های آموزشی و برپایی چالش­ های فناورانه، در کنار ارائه مقالات و پوسترهای برگزیده بسترهای لازم برای تبادل اطلاعات علمی بین شرکت کنندگان را فراهم نماییم.
با صمیمانه ترین احترامات،
دکتر رضا فریدی مجیدی رئیس همایش نانوالیاف ایران
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
گالری ها